O nás

Nechcete už nervózně přešlapovat před lékárnou, v marketu u kasy nebo ve specializovaném kamenném obchodě, abyste si mohli pořídit to, co k bezpečnému sexu patří? K choulostivým, i když přirozeným tužbám a k nakupování produktů, které se k nim pojí, se obvykle přidávají nepříjemné pocity. Ty už ale nemusíte zažívat. Seznamte se se SafeLove.cz a buďte za všech intimních situacích sami sebou.

SafeLove.cz vám nabízí možnost klidné a rozvážné volby jakéhokoli produktu, možnost vybírat si podle mnoha parametrů a preferencí. Nakupování kondomů, lubrikačních gelů, přípravků na podporu erekce, těhotenských testů nebo menstruačních kalíšků ještě nebylo jednodušší a diskrétnější.

Zboží, které si u nás vyberete.vám pošleme přímo domů, do práce nebo kamkoli jinam, a to zabalené tak, aby vaše tajemství zůstalo tajemstvím a aby vás stud nedohnal ani při přebírání zásilky od doručovatele. Vše navíc proběhne rychle a levně.

SafeLove.cz je navíc zapojeno do projektu Zelená firma, který se zaměřuje na ochranu životního prostředí a minimalizaci negativních důsledků lidských činností. Máme rádi životní prostředí a přemýšlíme ekologicky. Budeme rádi, pokud nákupem u nás tuto myšlenku podpoříte.

Věříme, že u nás budete spokojeni a že pro vás bude nákup na SafeLove.cz příjemnější než nákupy, které jste dosud absolvovali.

Eliška Volfová, SafeLove.cz