ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

Speciální kondomy 

Počet produktů: 9

Speciální kondomy

Speciální kondomy - vyzkoušejte nevyzkoušené!

Dejte nudě v sexuálním životě stop a vyzkoušejte některý z námi nabízených speciálních kondomů. Je libo vroubky, chlad a teplo, kondomy svítící nebo ty extra přizpůsobené pro anální a orální sex? Dopřejte si, co máte rádi, i to, co jste dosud nevyzkoušeli!

Podkategorie

 • Svítící kondomy

  Svítící kondomy

  Není nad pěkné a vtipné překvapení. A právě tím může být svítící kondom, snímž budete skvěle vidět, i kdyby se chtěla partnerka schovat do tmy ložnice. Zkuste nevyzkoušené a užívejte si nové zážitky!

 • Kondomy s vroubky

  Kondomy s vroubky

  Chcete do svého intimního života vnést ještě větší vzrušení než obvykle? Potom vsaďte na kondomy s vroubky, které umocní prožitek z každého sexu. A ještě tím svou drahou polovičku příjemně překvapíte!

 • Chladivé a hřejivé...

  Chladivé a hřejivé kondomy

  Je dokázáno, že chlad a teplo dovedou v ložnici hotové zázraky. Nevěříte? Potom uděláte nejlépe, když to sami vyzkoušíte. A dejte na nás - když to zkusíte jednou, příště už neodoláte. Chladivé a hřejivé kondomy báječně ozvláštní váš intimní život.

 • Kondomy pro anální sex

  Kondomy pro anální sex

  Máme skvělou zprávu pro milovníky análního sexu - v této kategorii najdete zesílené kondomy pro anální sex. A věřte, že jejich koupě nebudete litovat. Vychutnávejte si svou radost bez omezení!

Katalog

Výrobce
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek